produkty 0 wartość 0,00 Do kasy

Program Karta Stałego Klienta to propozycja internetowego sklepu meblowego Royal Decor, mająca na celu uatrakcyjnienie Państwa zakupów. Posiadacze Karty uprawnieni są do korzystania z rabatów na asortyment będący aktulanie w ofercie na stronie www.royaldecor.pl. Rabaty uzależnione są od wybranej kolekcji, a ich wielkość znajdziesz tutaj.

Aby otrzymać Kartę Stałego Klienta wystarczy dokonać zakupów na kwotę minimum 5000 PLN, wypełnić formularz rejestracyjny i wysłać go na adres e-mail.

Zapytania prosimy kierować do działu marketingu na adres: tomasz.blaszczyk@royaldecor.pl

 

 

                    

 

_____________________________________________________________________

  

Biuletyn Royal Decor to cykliczna korespondencja internetowego sklepu meblowego Royal Decor z osobami zainteresowanymi stylowym, kolonialnym wyposażeniem wnętrz. Raz w tygodniu przygotowujemy dla Państwa ofertę w której informujemy m.in. o nowym asortymencie,  rabatach (do 30 %) na zakupy oraz o okresowych okazjach specjalnych.

Biuletyn wysyłany jest do zerejetrowanych użytkowników, co oznacza, że tylko oni mogą korzystać z niższych cen na nasze produkty oraz wiedzą o nowościach predzej niż inni.

Aby na bieżąco śledzić nasze propozycje wystarczy zapisać swój adres e-mail do bazy Biuletynu -  odpowiednie pole znajduje się na stronie głównej pod napisem Newsletter. W każdej chwili można wypisać się z otrzymywania korespondencji.

Rabaty z tytułu Karty Stałego Klienta oraz Ceny z Biuletynu nie łączą się, więc należy wybrać, z jakiej promocji chce się skorzystać.

master-card visa mTransfer Bank BPH Nordea inteligo ING Płacę z PKO Przelewy24 Lukas eprzelew Pekao24 citi handlowy deutsche bank get in bank Millennium Bank Raiffeisen Bank

 

Gdynia, ul. Starowiejska 41-43, Budynek Atrium, Kod pocztowy 81-363, tel.: 58 661-00-40, kom. 512 948 630, biuro@royaldecor.pl