Jak zamówić odzież z logo? Praktyczny poradnik dla kupujących

ubrania reklamowe z logo

Dzięki ubraniom znakowanym logo firmy można promować ją jeszcze skuteczniej. Jak zamówić tego typu ubrania? Sprawdź najważniejsze informacje dotyczące całej transakcji i porady, które pomogą Ci w wybraniu odpowiedniej odzieży!

Kiedy warto wybrać odzież reklamową?

Ubrania reklamowe to kategoria obejmująca różne rodzaje odzieży oraz akcesoriów, które przeznaczone są nie tylko dla pracowników do stosowania jako odzież robocza, ale również mogą być przekazywane klientom firmy, jej kontrahentom, na przykład podczas targów, konferencji czy wydarzeń promocyjnych.

Wobec tego odzież z logo może mieć zróżnicowane zastosowanie, co także powoduje, że jest ona obecnie wybierana przez wiele firm, którym zależy na skuteczniejszej promocji oraz na budowie rozpoznawalnego wizerunku.

Co ważne, ubrania reklamowe nie są również związane z wysokimi kosztami zakupu, co powoduje, że obecnie są one również dostępne dla mniejszych firm, które nie posiadają dużego budżetu przeznaczonego na działania reklamowe.

Jaką odzież reklamową zamówić?

Producenci odzieży reklamowej mogą dzisiaj zaoferować ją klientom w wielu wariantach do wyboru, dlatego też bardzo często przedsiębiorcy zastanawiają się, co wybrać.

Wśród najczęściej zamawianej odzieży reklamowej znajdują się:

  • koszulki reklamowe – popularne są szczególnie koszulki typu t-shirt oraz koszulki polo z kołnierzykiem, które mają bardziej elegancki wygląd
  • bluzy reklamowe – można zdecydować się na zamówienie bluz w różnych wariantach, na przykład jak bluzy bawełniane, bluzy polarowe
  • kurtki reklamowe – często kupowane są kurtki przejściowe jak kurtki softshell, ale również kurtki zimowe czy lekkie kurtki wiatrówki
  • spodnie reklamowe – najczęściej są to spodnie robocze jak ogrodniczki, spodnie do pasa
  • czapeczki reklamowe – najpopularniejsze to czapeczki z daszkiem

Ubrania z nadrukiem – jak wybrać te odpowiednie?

Wybierając odzież nadrukiem, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jej rodzaj i jakość wykonania. 

Dobre ubrania, które wytrzymają na długi czas, mogą być najlepszą wizytówką firmy. Te, które szybko się zniszczą i nie będą wygodne w noszeniu, mogą natomiast działać na jej niekorzyść.

Warto więc wybierać ubrania oferowane przez uznane firmy, które mają dużo pozytywnych opinii ze względu na jakość swoich wyrobów.

Należy także zwrócić uwagę na kolorystykę odzieży, aby dopasowana była ona do planowanego nadruku. Można wtedy wybrać ubrania w kolorze charakterystycznym dla firmy.

Gdzie kupić odzież z logo?

Aktualnie odzież z logo można zamówić w wielu firmach, które oferują swoim klientom pełną obsługę w ramach przygotowania potrzebnych materiałów reklamowych.

Zamówienia na odzież są przyjmowane w stacjonarnych punktach, ale również można zdecydować się na ich zamówienie online, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ zakupy mogą być wtedy wykonane internetowo.

Jak złożyć zamówienie na ubrania reklamowe z logo?

Aby zakupić odzież z logo, trzeba nie tylko wybrać ich rodzaj, a także firmę, która je przygotuje, ale także posiadać projekt graficzny.

Projekt może być przygotowany przez grafika na zamówienie. Informacje o wymogach dotyczących projektu można znaleźć na stronie producenta odzieży reklamowej.