Umywalki Fineceramic – subtelna i wytrzymała elegancja

umywalka

Umywalka stanowi jeden z kluczowych elementów ceramiki łazienkowej, bez którego nie może prawidłowo funkcjonować żadna łazienka. Dobre umywalki powinny być estetyczne, wytrzymałe oraz perfekcyjnie dopasowane do stylistyki pomieszczenia. Na tle nowoczesnej ceramiki łazienkowej zdecydowanie wyróżniają się umywalki Fineceramic stworzone przez markę Roca, które łączą w sobie subtelne formy z wysoką wytrzymałością.

Czym charakteryzuje się nowoczesna ceramika Fineceramic?

Umywalki Fineceramic zostały stworzone z innowacyjnej, wytrzymałej ceramiki. Jej nazwa dobrze oddaje specyfikę umywalek stworzonych na bazie 100% ceramiki, która posiada niezwykle cienkie, filigranowe kształty przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wytrzymałości i trwałości ceramicznych rozwiązań. Umywalki Fineceramic są uniwersalną propozycją będącą doskonałym wyborem zarówno do łazienek utrzymanych w klasycznej stylistyce, jak i nowoczesnych, urządzonych w zgodzie z najnowszymi trendami pomieszczeń, w których króluje minimalizm.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, marce Roca udało się uzyskać niespotykane do tej pory umywalki, które posiadają niezwykłą lekkość oraz niespotykane kształty. Umywalki charakteryzują niezwykle cienkie linie o grubości zaledwie 5 mm, gładka powierzchnia wewnętrzną oraz podwyższona o 30% wytrzymałość od klasycznej ceramiki. Pozwala to na korzystanie z tych lekkich i subtelnych rozwiązań w pełnej zgodzie z ich przeznaczeniem, bez obaw o naruszenie ich delikatnej struktury czy uszkodzenie umywalki podczas normalnego jej użytkowania.

umywalka łazienka

Umywalki Inspira Fineceramic marki Roca – mnogość kształtów i kolorów

Umywalki większości z nas kojarzą się z rozwiązaniami utrzymanymi w klasycznych, stonowanych odcieniach bieli. Marka Roca zdecydowała się rozszerzyć swoją ofertę, wprowadzając do niej zupełnie nowe, bardziej wyraziste kolory, które doskonale oddają to, co dzieje się w najnowszych trendach aranżacji pomieszczeń. Współcześni użytkownicy mogą do woli żonglować nie tylko kształtami rozwiązań łazienkowych, ale także ich kolorami. Umywalki Fineceramic, oprócz bieli w połysku, są dostępne także w takich modnych i oryginalnych odcieniach, jak matowa biel, beż, cafe, perłowy, a nawet modny onyks, czyli głębokiej czerni. Pozwala to na swobodny dobór kolorystyczny ceramiki łazienkowej oraz jej dostosowanie do koncepcyjnego wystroju pomieszczenia.

Nowoczesne umywalki Fineceramic zachwycają nie tylko swoją subtelnością, wytrzymałością oraz zróżnicowaniem kolorystycznym, ale także unikalnymi kształtami. Materiał Fineceramic pozwoliła na zmianę dotychczasowych projektów oraz stworzenie umywalek o niespotykanych do tej pory form. Umywalki cienkościenne w serii Inspira dostępne są w trzech uniwersalnych kształtach Square, Soft i Round oraz dodatkowo posiadają powłokę Maxi Clean ułatwiającą utrzymanie czystości. Ponadto, umywalki Roca  występują w czterech wersjach montażu – nablatowej, podblatowej, półblatowej oraz blatowej, co pozwala na wybór rozwiązania idealnie dopasowanego do preferencji każdego użytkownika oraz uzyskanie zaplanowanego wystroju łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.