Foto4u – wydruki zdjęć online

Choć żyjemy w dobie cyfryzacji, to o dziwo do mody wraca wywoływanie zdjęć. Dzięki nowoczesnym technologiom i dużemu uproszczeniu całego procesu możemy załatwić sprawę w ciągu kilku minut bez wychodzenia z domu. Wszystko za pomocą komputera i Internetu. Co więcej, nasze zdjęcia z wakacji czy uroczystości rodzinnej mogą mieć wiele różnych formatów, a także form.  Co powiesz na obraz lub tryptyki? Poznajmy je bliżej!

Obrazy ze zdjęcia – niczym sztuka!

Bardzo popularnym wyborem wśród osób zamawiających zdjęcia ze strony foto4u.pl jest opcja wydruku fotografii na płótnie. Mamy stworzony obraz z naszą podobizną, który zachowa wspomnienia na bardzo długo. Mamy do wyboru kilka różnych rozmiarów i kształtów. Możemy wydrukować piękną panoramę 3:1 lub 2:1 z ulubionym widokiem z wakacji, lub na przykład portret dziecka w kwadracie. Rozmiary sięgają od 30x40cm aż do 100x140cm. Mamy więc duże pole manewru jeśli chodzi o dostosowanie całości do wybranego miejsca na ścianie, gdzie ma zawisnąć nasz obraz. 

Całe zamówienie złożymy w ciągu kilku minut. Strona jest bardzo intuicyjna i dobrze nas poprowadzi przez cały proces. Mamy wiele ciekawych możliwości dostosowania tak, aby obrazy ze zdjęcia spełniły nasz najśmielsze oczekiwania. Warto sprawdzać, aktualnie na stronie nie ma żadnych ciekawych promocji, gdyż możemy zaoszczędzić sporą sumę korzystając z okazji.

Obrazy tryptyki – jeszcze ciekawsza forma zdjęcia

Jeśli obrazy ze zdjęcia to dla nas wciąż za mało, warto przemyśleć opcję obrazów tryptyków. To jeszcze ciekawsza forma wdrukowania wspomnień. Polega ona na podzieleniu zdjęcia na trzy osobne części i umieszczenia ich na trzech osobnych płótnach. Mogą być one równej długości lub być nieregularne. Wszystko zależy od naszej inwencji i wizji. Efekt jest naprawdę niesamowity i pasuje do wielu wnętrz.

Obrazy tryptyki, jak wszystkie produkty, cechują się wysoką jakością i wytrzymałością. Nie trzeba martwić się, że z biegiem czasu stracą kolor lub zżółkną. Możemy powiesić je nawet w miejscu wystawionym na działanie promieni słonecznych, a i tak nic im się nie stanie. Warto więc zainwestować w takie zachowanie wspomnień, gdyż posłuży nam na bardzo długi czas. Gotowy produkt zostanie wysłany w ciągu 24 godzin, a odbioru można dokonać w wielu punktach w całej Polsce. To bardzo ułatwia całą procedurę. 

Obrazy tryptyki czy obrazy ze zdjęcia – co lepsze?

Stając przed wyborem jednego albo drugiego, może być ciężko podjąć decyzję. Na szczęście, korzystając z różnych promocji na stronie, uda nam się zamówić oba produkty. Możemy je powiesić w różnych pomieszczeniach w domu. Z pewnością wpasują się w każdy wystrój. Z możliwością dostosowania rozmiaru wszędzie znajdziemy miejsce na powieszenie zdjęcia. To dużo ciekawsza forma niż tradycyjne wywołanie fotografii, które zalegną głęboko w albumie. Obraz ze zdjęcia będzie towarzyszył nam codziennie i poprawiał humor, jeśli tylko na niego spojrzymy.  Warto więc sprawdzić ofertę foto4u i przekonać się, jak prosto można przelać wspomnienia na płótno!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *